aktualnieGaleriazapowiedziwarsztatyArchiwumPUBLIKACJEtekstyLINKIKontakt
Navigation:     aktualnie arrow warsztaty
warsztaty
ZIMOWE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2018 [12.02-23.02] Drukuj Email

Warsztaty artystyczne pt. WYmalujeMY...
prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

12.02-16.02 
10.00-12.00 (dzieci w wieku 6-10 lat) doc formularz_zgloszeniowy_dzieci_12lut-16lut18
13.00-15.00 (młodzież w wieku 11-15 lat) doc formularz_zgloszeniowy_mlodziez_12lut-16lut18

19.02-23.02
10.00-12.00 (dzieci w wieku 6-10 lat) doc formularz_zgloszeniowy_dzieci_19lut-23lut18
13.00-15.00 (młodzież w wieku 11-15 lat) doc formularz_zgloszeniowy_mlodziez_19lut-23lut18

Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych.
Prosimy o wcześniejsze zapisy z zaznaczeniem wybranego tygodnia i grupy wiekowej - telefonicznie (68 325 37 26), mailowo ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona (8 osób w grupie), decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 
Warsztaty POZNAJmy się...[11.01.2018] Drukuj Email

Image

 

11 stycznia po raz pierwszy galerię BWA odwiedziły trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej nr18 w Zielonej Górze. Podczas zajęć rozmawialiśmy czym jest sztuka sztuka współczesna i dlaczego jest taka interesująca ?

Aby utrwalić zdobyte informacje, terminy i określenia, podczas warsztatu dzieci stworzyły wielkoformatową pracę,- komiks, w której zostały zawarte dzisiejsze pytania...


Czytaj całość…
 
"Wyobraźniej! Edukacja Wizualna" [23.09.17] Drukuj Email

ImageImage

Warsztaty "Wyobraźniej! Edukacja Wizualna"

prowadzenie: Magdalena Kościańska.

Zajęcia dotyczyły:

- świadomego korzystania z otaczających nas obrazów; - używania ich w trakcie nauki tak, by stawała się sprawnym procesem i dobrą zabawą;
- tworzenia własnych pomocy edukacyjnych.

Podczas zajęć uczestnicy poznali sporo wizualnych inspiracji od twórców i projektantów z różnych części świata i przekonali się, że obrazy mają często większą moc niż nam się wydaje.

 


Czytaj całość…
 
Warsztaty [18.09.2017] Drukuj Email

Image

Uczestnikami warsztatów były dzieci z przedszkola nr 6 w Zielonej Górze. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć dyplom artystyczny Joanny Fuczko, pt. Exemplar, którego obrona miała miejsce tego dnia w galerii BWA. Ilustratorka opowiedziała dzieciom, o procesie realizacji żmudnej techniki jaką jest animacja poklatkowa. Największe zainteresowanie wzbudziły rysunki ok. 900, które były wykorzystane do stworzenia animacji trwającej niespełna dwie i pół minuty. Animacja oparta jest na białoruskiej pieśni, śpiewanej przez młode kobiety, która była również inspiracją do warsztatów. Wykorzystując podstawowe środki wyrazu artystycznego: kreskę, plamę, 6-latki stworzyły wspólnie czarno- biały rysunek, interpretujący ludową pieśń. prowadzenie: Małgorzata Dobrucka i Joanna Fuczko 

Czytaj całość…
 
Warsztaty ZApoZNAJ się...[15.09.2017] Drukuj Email

Image

15 września na zajęciach grupa Motylków z przedszkola Happy days w Zielonej Górze, dowiedziała się czym zajmuję się galeria i jak wygląda montaż wystawy Julii Kurek pt. Lucha Libre.Była to ich pierwsza wizyta w Galerii BWA. Przedszkolaki podczas warsztatu odrysowały kontur /sylwetki, które wypełniły różnymi technikami plastycznymi i wyklejały kolorowymi taśmami. Powstała wielkoformatowa praca, na której dzieci portretowały siebie.

Czytaj całość…
 
Warsztaty: PRZESTRZEŃ WYOBRAŹNI 11.09.2017] Drukuj Email

Image

 Warsztaty plastyczne do wystawy Kalkulacja i irytacja

11 września w warsztatach „Przestrzeń wyobraźni” wzięły udział 4 i 5- latki z Miejskiego Przedszkola nr 34 w Zielonej Górze. Na początku Rozśpiewane Elfy, dowiedziały się czym zajmuje się Galeria BWA i czym jest sztuka współczesna? Zastanawialiśmy się jakie są różnice pomiędzy pracami, które oglądaliśmy na wystawie Kalkulacja i irytacja. Do pracy twórczej zainspirował nas abstrakcyjny obraz Stefana Lenke pt. NN, i dyptyk Michael Geyersbacha pt. Tapeta, które były bodźcem do stworzenia malarskiego tryptyku na płótnie. 15 września na zajęciach w Galerii Bwa, grupa Motylków z przedszkola Happy days w Zielonej Górze , dowiedziała się czym zajmuję się galeria i jak wygląda ostatni dzień montażu wystawy Julii Kurek pt. Lucha Libre. Przedszkolaki podczas warsztatu odrysowały kontur /sylwetki, które wypełniły różnymi technikami plastycznymi i wyklejały kolorowymi taśmami. Powstała wielkoformatowa praca, na której dzieci portretowały siebie.

 Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka i Magdalena Ratajczak

 

 

Czytaj całość…
 
Warsztaty: PRZESTRZEŃ WYOBRAŹNI [8.09.2017] Drukuj Email

Image

Warsztaty plastyczne do wystawy Kalkulacja i irytacja

Dnia 8 września odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu współpracy Miejskiego Przedszkola nr 34” Rozśpiewane przedszkole” i Galerii BWA „Przestrzeń wyobraźni”. Głównym elementem działań twórczych, było oglądanie aktualnej wystawy pt. Kalkulacja i irytacja. Dzieci dowiedziały się czym jest sztuka, czym się zajmuję artysta, na czym maluje obrazy i że nie zawsze malarstwo to nanoszenie farby na płótno. Zobaczyły, że obrazy czasami stają się obiektami. Przedszkolaki w części praktycznej spotkania stały się małymi artystami. Zainspirowani obiektem pt. „Wieża”- Evy Maria- Wilde, w którym płaszczyzna staje się przestrzenią a przestrzeń płaszczyzną. Oglądając odbicia w szklanej kuli, stworzyły indywidualnie, poprzez wyklejanie kolorowymi papierami i taśmami okrągłe prace, które połączone zostały w obiekt- winogrono, nawiązujący do święta Zielonej Góry.

Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka i Magdalena Ratajczak

 

 

 

Czytaj całość…
 
Warsztaty plastyczne do wystawy Kalkulacja i irytacja [29.08.2017] Drukuj Email

Image

Warsztaty plastyczne w nawiązaniu do wystawy pt. Kalkulacja i irytacja, na których osoby z Środowiskowego Domu Samopomocy w Zielonej Górze wykonały kompozycje malarskie inspirowane pracami niemieckich artystów- DAG (Daga Przybilla), Stefana Lenke i Michaela Geyersbach. Wykorzystując różne techniki plastyczne uczestnicy warsztatów stworzyli intuicyjnie prace malarskie. Posługując się płaskimi położeniami koloru i liniami stworzyli geometryczne obrazy, w których wyrażali myśli, emocje i osobistą wrażliwość.

Czytaj całość…
 
Warsztaty wakacyjne...przypinka/button [1.08.2017] Drukuj Email

 Image

1 sierpnia odbyły się warsztaty na których uczestnicy pobytu wakacyjnego ze Stowarzyszenia Współpracy Polska - Wschód, zaprojektowali i stworzyli swoją autorską przypinkę/button ...jako wspomnienie z Zielonej Góry...

prowadzenie: Michalina Walicht i Małgorzata  Dobrucka

Czytaj całość…
 
Warsztaty: Ważne Rzeczy [31.07-04.08, 07.08-11.08] Drukuj Email

Image

 Letnie Spotkania Młodych Twórców 2017

Serdecznie zapraszamy dzieci (w wieku 6 - 13 lat) do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych pt. Ważne Rzeczy

Zajęcia odbywają się w terminach:
31.07 - 04.08.2017, godz. 10:30 – 13:30

07.08 - 11.08.2017, godz. 10:30 – 13:30

Prowadzenie: Agnieszka Graczew-Czarkowska we współpracy z Małgorzatą Dobrucką

Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych.
Prosimy o wcześniejsze zapisy z zaznaczeniem wybranego tygodnia
telefonicznie (68 325 37 26), mailowo ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona (20), decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.Czytaj całość…
 
Warsztaty: P-I-Ę-K-N-okno [24.07-28.07] Drukuj Email

Image 

LETNIE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2017

Warsztaty pt. P-I-Ę K N Okno
24-28.07.2017 w godz. 10:30-13:30

Uczestnicy: dzieci w wieku 6-13 lat

Prowadzenie: Magdalena Chołuj we współpracy z Małgorzatą Dobrucką

 

 Punktem wyjścia dla naszych artystycznych rozważań stała się istota piękna. Spojrzeliśmy z uczestnikami przez szeroko otwarte okno naszej wyobraźni na to co nas otacza, ale i na to co istotnego i pięknego kryje się w nas Podczas każdego ze spotkań towarzyszył nam inny kolor, inne natężenie emocjonalne, inny rodzaj piękna i inny artysta, działający w określonym stylu i wykorzystujący daną kolorystykę jako główna dominantę. Zaczęliśmy od czerni i bieli w twórczości Ryszarda Winiarskiego i spojrzeliśmy na świat przez różowe okulary w twórczości Basi Bańdy. Stając się uważnymi detektywami postaraliśmy się dotrzeć do skrywanych tajemnic sztuki współczesnej. Ustalaliśmy z młodymi twórcami co autorzy mieli na myśli i czy myśleli tak samo jak my. Efekty naszej pracy, zamknięte zostały w formie nawiązującej do książki artystycznej. Każdy dzień twórczo-detektywistycznych poszukiwań, stał się jednym z rozdziałów książki na temat istoty piękna, pojmowanej indywidualnie przez każdego z nas. Podczas spotkań, uczestnicy mieli okazję doświadczyć różnorodnych spojrzeń na świat sztuki jak i rzeczywistość. Stali się kreatorami nowatorskich rozwiązań, tworzyli własne prace i rozdziały książki artystycznej, która na koniec tworzyła wspólny obiekt.  Warsztaty z wykorzystaniem książki wydawnictwa Zakamarki: Piękno i sztuka, co to takiego? (autor: Oscar Brenifier)


MAGDA CHOŁUJ - Absolwentka Instytutu Sztuk Wizualnych w Zielonej Górze na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od 2012 r. do 2013 r. odbyła stypendium Erasmus na Uniwersytecie Rennes 2 we Francji. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, na wydziale Edukacji Artystycznej. Dyplom uzyskała w pracowni Działań Twórczych i Edukacyjnych pod kierunkiem prof. Marcina Berdyszaka oraz dr. Magdaleny Parnasow-Kujawy. Interesuje się znakiem i typografią. Zajmuje się działaniami multimedialnymi, książką artystyczną, rysunkiem. Współpracuje z jednostkami edukacyjnymi, prowadząc warsztaty twórcze.

 

  

Czytaj całość…
 
Warsztaty: Wakacyjna podróż do krainy wyobraźni [10.07-14.07, 17.07-21.07] Drukuj Email

Image

LETNIE SPOTKANIA MŁODYCH TWÓRCÓW 2017

Warsztaty pt. Wakacyjna podróż do krainy wyobraźni

Prowadzenie: Michalina Walicht i Martyna Harasymowicz - absolwentki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego (kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych).

 Wakacje to czas podróży, przygód, wypraw w nieznane, zdobywania nowych umiejętności, odkrywania nowych miejsc, podglądania przyrody i poznawania nowych ludzi. Właśnie dlatego zabieramy dzieci we wspólną podróż do Krainy Wyobraźni, w trakcie której odkryją świat pod wodą i pod niebem, będą konstruować i obserwować dziwne zwierzęta, zaprojektują swoje pojazdy, narysują mapy wymarzonych miejsc, a wszystko to opiszą w swoich dziennikach wyprawowych. W pierwszym i drugim tygodniu obowiązywać będzie DZIENNIK PODRÓŻY – każdy uczestnik zajęć będzie wyposażony w swój szkicownik, w którym znajdą się szkice, rysunki, pomysły a także zapis odczuć i wrażeń towarzyszących w czasie wakacyjnej przygody w zielonogórskim Biurze Wystaw Artystycznych.MICHALINA WALICHT - Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Od 12 lat związana z Zieloną Górą. Na co dzień prowadzi zajęcia z plastyki w szkole podstawowej i grupy plastyczne Pastele i Mazaki w ZOK-u. Uwielbia zwierzęta i wszelkie aktywności związane z animacjami dla dzieci. Prowadzi autorski blog ARTmazja, gdzie dokumentuje przeprowadzone warsztaty i animacje dla dzieci i młodzieży.

MARTYNA HARASYMOWICZ - Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zainteresowana komiksem
i ilustracją dla dzieci. Przez 5 lat prowadziła grupę Grafiki Komiksowej w ZOK-u. Od 2010 roku prowadzi internetowy album Niecodziennik MKK. Przez 12 lat związana z ZHR-em, gdzie wyćwiczyła się w organizowaniu warsztatów i animacji. Od 2005 roku współorganizuje i prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży.


 

Czytaj całość…
 
Warsztaty: METHOD PAINTING [08-09.07] Drukuj Email

Image

Zapraszamy uczestników w wieku 16+ do wzięcia udziału w warsztatach malarskich pt. METHOD PAINTING
Warsztaty są częścią wystawy Półkolonie.

prowadzenie: Paweł Tymcio
kurator: Mateusz Włodarek

Artysta zainspirowany sztuką powstającą za pomocą algorytmów pokaże czym może być także współczesne malarstwo. Odwołując się do prac znanych z historii sztuki zarysuje podejście artystów tworzących prace malarskie w oparciu o różne założenia formalne.
Cykl dwóch warsztatów poświęconych sposobom powstawania obrazów. Podczas trwania warsztatów uczestnicy wraz z artystą stworzą dzieła, które opierać będą się na pewnych założeniach formalnych, mających nadać dziełu specyficzny charakter.  

8.07.2017r. godz. 14.00 - POSZUKIWANIA – warsztat pierwszy.
Współczesnego malarstwo, tworzone w duchu odgórnych założeń formalnych  i opierające się często na powtarzaniu pewnego elementu nie ułatwia percepcji widzowi. Warsztat pokaże skąd biorą się takie założenia oraz gdzie można szukać inspiracji. Zaprezentowane zostaną prace tworzone w  takim duchu i dobrze  znane z historii sztuki. Warsztat stanowi bazę do drugiego warsztatu.

9.07.2017r. godz. 13.00 -  METODY – warsztat drugi.
Poszukiwanie metody pracy nad obrazem stanie się głównym celem warsztatu. Uczestnicy z pomocą artysty będą tworzyć prace malarskie opierające się na wypracowanej przez nich metodzie. Efektem końcowym będzie cykl 7 obrazów pokazujących różnorakie metody pracy z płótnem malarskim.

Warsztaty dla uczestników 16+
Obowiązują zapisy (mailowo, telefonicznie, osobiście)
Liczba miejsc ograniczona (7)

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

doc formularz_zgloszeniowy_-_warsztaty_method_painting

Czytaj całość…
 
Warsztaty: sound art [03-07.07] Drukuj Email

Image 

Zapraszamy uczestników w wieku 16+ do wzięcia udziału w warsztatach sound art.
Warsztaty są częścią wystawy Półkolonie.

prowadzenie: Filip Figiel oraz Szymon Heinze
(kuratorka Magdalena Adameczek)

termin:
03-07.07.2017 godz. 12:00-16:00


Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze (al. Niepodległości 21).

Warsztaty dla uczestników 16+
Prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie (68 325 37 26), mailowo ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) lub osobiście.Ilość miejsc ograniczona (6), decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: 

doc formularz_zgloszeniowy_-_warsztaty_sound_art

Czytaj całość…
 
Wykład i oprowadzanie po wystawie Cross the b/order [21.06.17] Drukuj Email

 Image

Uczestnicy: Liceum Plastyczne (2 klasy); studenci UZ i osoby indywidualne
Prowadzenie:
Magdalena Kościańska i Piotr Czech

Czytaj całość…
 
Warsztaty i oprowadzanie po wystawie Cross the b/order [20.06.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, klasa VIa
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
Warsztaty i oprowadzanie po wystawie Cross the b/order [19.06.17] Drukuj Email

 Image

Uczestnicy: Dzieci z Gminnego Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
Małe literkowo [14.06.17] Drukuj Email

 Image

Uczestnicy: Przedszkole Miejskie nr 6 w Zielonej Górze: grupa Misie
Prowadzenie:
Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
DUUŻE LITEROWO [13.06.17] Drukuj Email

 Image

Uczestnicy: Przedszkole Miejskie nr 6 w Zielonej Górze, grupa Krasnale
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
Warsztaty i oprowadzanie po wystawie Cross the b/order [09.06.17] Drukuj Email

Image 

Uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, klasy, IV a i Va
Prowadzenie: Dominika Czerniak-Chojnacka

Czytaj całość…
 
Dzień Dziecka w BWA [01.06.17] Drukuj Email

Image 

Uczestnicy: Rozśpiewane przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Magdalena Ratajczak i Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
6 Lekcja dizajnu [15.05.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Przedszkole Miejskie nr 6 w Zielonej Górze
Prowadzenie:
Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
5 Lekcja dizajnu [12.05.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, klasa VI a
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
4 Lekcja dizajnu [11.05.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze, klasa V a
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
3 Lekcja dizajnu [10.05.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Przedszkole Miejskie nr 6 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
2 Lekcja dizajnu [09.05.17] Drukuj Email

Image 

Uczestnicy: Prywatne Przedszkole językowe Linqualand w Zielonej Górze
Prowadzenie:
Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
1 Lekcja dizajnu [08.05.17] Drukuj Email

 Image

Uczestnicy: Przedszkole nr 9 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
Warsztaty rodzinne - "Tarcza zegara" [22.04] Drukuj Email

Image

Zapraszamy na warsztaty rodzinne pt. Tarcza zegara
22.04.2017 w godz. 10:00 – 13:00
Wydarzenie towarzyszy wystawie „Lekcja designu”.W programie zwiedzanie wystawy oraz tematyczne warsztaty. W zespołach rodzic + dziecko będziemy projektować tarczę zegara w tradycyjnej technice intarsji. Do zrobienia tarczy posłużą nam forniry z różnych gatunków drewna, dzięki czemu będzie możliwe wykonanie geometrycznej kompozycji, na zasadzie puzzli.
prowadzenie: Joanna Kurkiewicz i Aleksandra Banaś

Zajęcia rodzic + dziecko (w wieku 7–12 lat)
Zajęcia bezpłatne
Zapisy telefoniczne +48.683253726

Czytaj całość…
 
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie "Lekcja dizajnu" [21.04] Drukuj Email
 

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Lekcja dizajnu. Polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach"
Uczestnicy: Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Joanna Kurkiewicz i Aleksandra Banaś

Czytaj całość…
 
warsztaty do wystawy Doroty Buczkowskiej "Pensjonaty" [12.04.17] Drukuj Email

Image

Uczestnicy: Przedszkole niepubliczne „Ślimaczek" w Zielonej Górze
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

Czytaj całość…
 
Druga prezentacja "Znak graficzny" [03.04] Drukuj Email

 

Image 

Druga prezentacja towarzysząca II Ogólnopolskiej Wystawie Znaków Graficznych.

03.04.2017
uczestnicy: Licealiści z Zespołu Szkól Plastycznych, studenci z Wydziału Humanistycznego UZ; kierunek filologiczna obsługa internetu i e-edytorstwo.
Prowadzenie: Magdalena Kościańska
Opracowanie prezentacji: Piotr Czech i Magdalena Kościańska

Czytaj całość…
 
Wiosenne Spotkania Młodych Twórców 2017 - warsztat "Gruntownik" [31.03] Drukuj Email

Image 

Warsztat pt. Gruntownik
31.03.2017 Uczestnicy: I klasa Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze

Prowadzenie: Magda Chołuj

Czytaj całość…
 
Wiosenne Spotkania Młodych Twórców 2017 - warsztat "Drogowskaz" [30.03] Drukuj Email

Image 

Warsztat pt. Drogowskaz
30.03.2017 Uczestnicy: I klasa Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze

Prowadzenie: Magda Chołuj

Czytaj całość…
 
PRZEDSZKOLAKI W BWA [29.03.17] Drukuj Email

Image 

Warsztaty dotyczące II Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych
uczestnicy:  Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

 

Czytaj całość…
 
PRZEDSZKOLAKI W BWA [24.03.17] Drukuj Email

Image 

Warsztaty dotyczące II Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych
uczestnicy:  Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
prowadzenie: Małgorzata Dobrucka

 

Czytaj całość…
 
PRZEDSZKOLAKI W BWA [22.03.17] Drukuj Email

 Image

Warsztaty dotyczące II Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych
uczestnicy Rozśpiewane Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
Prowadzenie: Małgorzata Dobrucka i Magdalena Ratajczak

 

Czytaj całość…
 
Prezentacja "Znak graficzny" [16.03] Drukuj Email

Image

W czwartek, 16 marca w galerii BWA Zielona Góra odbyła się prezentacja towarzysząca II Ogólnopolskiej Wystawie Znaków Graficznych. W zajęciach wzięli udział licealiści z Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze oraz studenci z Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Czytaj całość…
 
Warsztaty artystyczne "Przedszkolaki w BWA" Drukuj Email

Image 

Warsztaty plastyczne Przedszkolaki w BWA
prowadzące: Joanna Nau, Małgorzata Dobrucka

24.02.2017
uczestnicy: Przedszkole nr 3, al. Niepodległości 29 w Zielonej Górze
wiek: 3-6 lat

 

01.03.2017
uczestnicy: Rozśpiewane Przedszkole nr 34, ul. Boh. Westerplatte 11a w Zielonej Górze
wiek: 5-6 lat

Czytaj całość…
 
Warsztaty plastyczne "Książka jako dzieło sztuki  trochę inne spojrzenie na książkę" Drukuj Email

Image

Warsztaty plastyczne Książka jako dzieło sztuki – trochę inne spojrzenie na książkę. O książce artystycznej

28.02.2017
prowadzące: Joanna Nau, Małgorzata Dobrucka

uczestnicy: Klasa IV A z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze 

Czytaj całość…
 
Warsztaty fotograficzne [17.02] Drukuj Email

 prowadzący: Tomasz Pastyrczyk

17.02.2017
uczestnicy: członkowie Klubu Fotograficznego „ Fotooko" Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Czytaj całość…
 
Zimowe Spotkania Młodych Twórców 2017 [30.01-10.02] Drukuj Email

Image 

Serdecznie zapraszamy dzieci (w wieku 6 - 13 lat) do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych pt. Zmaluj Wystawę!

Zajęcia odbywają się w terminach:
30.01-03.02.2017
, 10:30 - 13:30
06.02-10.02.2017, 10:30 - 13:30

prowadzący: Stefan Hanćkowiak i Michał Jankowski
we współpracy z Małgorzatą Dobrucką 

Zajęcia odbywają się w cyklach tygodniowych.
Prosimy o wcześniejsze zapisy z zaznaczeniem wybranego tygodnia
telefonicznie (68 325 37 26),  mailowo ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) lub osobiście.
Ilość miejsc ograniczona (20), decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

doc formularz_zgloszeniowy_-_warsztaty_zimowe_bwa_2017
Czytaj całość…
 
Warsztaty plastyczne "Ja/Ty/My" [20,24.01] Drukuj Email

ImageImage 

Warsztaty plastyczne nawiązujące do wystawy Agaty Bogackiej pt. Tłum

20 i 24.01.2017, w godzinach 10:00-13:00
prowadząca: Barbara Bańda

Czytaj całość…
 
Warsztaty plastyczne "Dychotomia Uczniaków" [03.12] Drukuj Email

Image 

Warsztaty plastyczne nawiązujące do wystawy Georgi Krawiec pt.: Dychotomia Gniazd

03.12.2016, w godzinach 12:00-14:00
prowadzące: Małgorzata Dobrucka, Michalina Walicht

Czytaj całość…
 
Warsztaty plastyczne "Wytnij/Wklej" [15,21,28.11.2016] Drukuj Email

 Image

Zajęcia warsztatowe wytnij/wklej, towarzyszące wystawie malarstwa Radka Szlagi Core Lexicon,
prowadzone przez Stefana Hanćkowiaka i Michała Jankowskiego, we współpracy z Małgorzatą Dobrucką.
 

Czytaj całość…
 
Archiwum warsztatów Drukuj Email

>>>

 

Gościmy